Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayhez futárszolgálat?

Ebayhez futárszolgálat?

Figyelt kérdés
Ebayen készülök eladni egy terméket, kérlek ajánljatok nekem egy futárszolgálatot, amely megbízhatóan, viszonylag olcsó szállít külföldre. Gyorsaság nem elsődleges szempont. Még nem adtam el külföldre, ezért kérlek lássatok el tanácsokkal, hogyan is megy ez a dolog!
2010. aug. 4. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb a posta lesz, annál minden drágább. Cél alapján vannak besorolások (zónák), az ár az alapján derül ki. Ezek a zónák általában hasonlóak a futárszolgálatoknál, de az lehet, hogy egyik zónába az egyik olcsóbb, másikba a másik. Mivel magánszemély vagy, valószinűleg egyiknél sem lesz kedvezményed, így a honlapokon lévő árak (és szállítási idők) jó pontossággal fogják a tényleges árat mutatni.

DHL, TNT, UPS, Fedex - ezeknek van internetes árkalkulátoruk. Én úgy néztem, hogy alapbóla UPS árai a legjobbak, de egyedi árképzéssel (cég...) a DHL adja rendszeresen a legjobb árakat. A környező országoknál érdemes a GLS-t is megkérdezni.

Megbízhatóság: a fenti cégek egyike sem engedheti meg magának egy csomag eltűnését (még sose volt ilyenünk!), illetve megsérülését (ilyen már előfordult, a kartondoboz meggnyomódott, az árunak nem lett baja).

2010. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!