Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom korlátlan közösségi...

Telekom korlátlan közösségi opciót hogy lehet aktiválni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Először is szeretném leszögezni, hogy azért ide írom a kérdést, mert a Telekom oldalán telefonról a fórumra egyszerűen lehetetlen volt kiírni.

Szóval azt írják hogy 2017től megszűnt az opció valamilyen szinten. De a Net plusz S re is ezt írták, mégis előző hónapban is azt használtam. Feltöltőkártyás vagyok (Domino 5) a Telekom alkalmazásban csomó opció nincs is ott. Pl. A net plusz s csomag sincs ott, csak SMSben kóddal tudom kapcsolgatni. Így feltételezem a korlátlan közösségi oldalak opciót is valamilyen SMS kóddal lehet kapcsolgatni. Valaki tudja hogy mi lehet a kódja?

Telekom oldalát már 3x átnéztem, alkalmanként órákon keresztül... Semmilyen SMS kódot nem találok, pedig működnek. A net plusz s-es kódot is gyakorikérdéseken találtam meg. A #111* et is próbáltam már, de ott még mobilinternet opciókat sem mutat. Az alkalmazásból meg mint már említettem csomó opció hiányzik, ami viszont SMS kóddal elérhető.

Valaki el tudná magyarázni hogy akkor most ez hogy működik, illetve el tudná küldeni a korlátlan közösségi oldalak kódját?

Köszönöm előre is!



2020. aug. 8. 02:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Át kell váltani az új havidíjas csomagok valamelyikére, és akkor automatikusan aktiválni fogják.

Ha főleg internetezni szeretnél, akkor 2390 Ft a legolcsóbb csomag. Ebben 35 Ft a percdíj, 4 Gb belföldi és EU adatjegyet ad, és korlátlanul használhatod az alábbi alkalmazásokat: Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram, Waze, Apple Music, Deezer, Tidal és Spotify.


Úgy tudom, hogy a Dominóra már megszűnt a korlátlan közösségi opció, havidíjas csomagoknál van csak erre lehetőség.

2020. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fél éve, üzletben kérdeztem. #1-es válaszát tudom megerősíteni, előfizetéses mellé jár, dominoból ki lett véve ez az opció.
2021. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!