Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Okostelefonotokon milyen...

Okostelefonotokon milyen böngészőt használtok?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A20-am van és a Google Chrome fut rajta mint webböngésző. A gondom az, hogy sokszor lefagy a program és akkor a telefonom se reagál. Ameddig nem frissítem a Chrome-ot addig nem tudom megnyitni a böngészőt. Valami más megbízhatóbb böngészőt tudtok? Nektek idls bevált?
2020. aug. 9. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Firefox.
2020. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Operát használok, nekem bevált.
2020. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Chrome-t, kipróbáltam többféle de felén nagyjából bugosan töltötte be az oldalakat(még a menetrendet is, ilyen volt az Opera Mini, Naked és 1-2 kisebb), vagy éppen nem nyújtotta azt a teljesítményt.(UC,Maxthon,Yandex,Firefox stb.).

Bár hozzáteszem hogy nálam sajna hajlamos lefagyni és ez már a 2. csúcstelefonom amin ugyan ezt csinálja szóval nem is feltétlen user error, de mivel ez az egyetlen 100%-ig működő így ezt használom.(de nem csak nálam, tesóm Realme 5 Pro-ján is, pedig az sem gyenge telefon)

2020. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Brave böngészőt. Hogy ne legyenek reklámok, mert azokat utálom..
2020. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Chrome, mint ahogy a PC-n is ez az elsődleges (bizonyos, munkámhoz szükséges programok csak az Explorer-ben futnak rendesen, ezért az is van).
2020. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A gyárit ("Internet"). És nem azért, mert lusta voltam kipróbálni többet is. Mondjuk nincs olyan lehetőség (többek közt) hogy adblock per site. Vagy mindenhol, vagy sehol. De pl. a sötét mód tudtommal egyedi (nem csak az eszköztár). AMOLED kijelzőn nagyon jól jön.
2020. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Chrome is es Firefox is.

Sajnos a Chrome a legutobbi nagy frissites (Emui10) ota sokat fagy.

2020. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alex Fly ***** válasza:
100%

A Chrome az utóbbi időben igencsak el lett... ...frissítve...

Reménykedjűnk, hogy rövid úton javítják.

Én alapesetben mobilon is az Edge-t használom, illetve a gyártó böngészőjét.

A Gyakorihoz pedig az UC Browsert.

2020. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Opera mini.
2020. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Opera Mini.
2020. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!