Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez melyik weboldal lehet?

Ez melyik weboldal lehet?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek régebben segítettem regisztrálni társkereső oldalakra aztán talált egyiken magának valakit. Viszont ő elő is fizetett néhány oldalon, aztán segítettem neki lemondani mindet meg mindenhonnan törölni őt. Viszont nemrég kapott 1 sms-t hogy kb 5355ft-t vontak le a számlájáról valami AIP* OVPJVCIX.com beijing CN, ha megnézi azt írja ki, hogy az oldal nem elérhető. A pénzt meg le vette.. Valaki tudna segíteni esetleg , hogy melyik oldal lehet ez? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2020. aug. 13. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A társkeresőkkel pont ez a baj. A pénzed elúszott vissza már nem kapod. Ez legyen az ára a tanulságnak.
2020. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom épp ezért nem is költenék 1 forintot se ilyenekre én legtöbbször a valóságban vagy facen találtam magamnak valakit. Ismerősöm költött rá és most neki minden hónapban levesz 5355 ft-t pedig mindenhonnan segítettem kitörölni őt meg le is mondani azokat a prémium hülyeségeket neki, 45 éves az az ismerősöm és ő annyira nincs ezekkel tisztában én meg sose gondoltam volna, hogy valaha is ilyenre költene mert nem így ismertem őt szóval igazából neki kéne a segítség, csak engem kért meg hogy próbáljam valahogy kideríteni hogy mi lehet az de ahogy rá néztem sehol se találtam róla semmit se sajnos, úgyhogy arra gondoltam ki írom ide hátha.
2020. aug. 13. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a banki oldalon kell letiltani ezt
2020. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm reméljük jó lesz, reggel amúgy említettem neki én is mikor kérdezte hogy mi lehet aztán mondta azért nem mert tart attól hogy valami szerződés lehet és nehogy gond legyen belőle. De így csak nem lehet hisz én magam mondtam le neki mindet rendesen meg le is töröltem.
2020. aug. 13. 15:59
 5/5 anonim válasza:
szia bandi :D
2020. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!