Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményed a Facebook...

Mi a véleményed a Facebook lite alkalmazásról?

Figyelt kérdés
Van olyan közületek, aki inkább Facebook Lite-ot használ, mint az eredeti Facebook alkalmazást?

2020. aug. 14. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Egy izmosabb telefonra semmi értelme letölteni a Facebook Lite alkalmazást.

A Facebook lite-ot csak a 2015-ig megjelent készülékekre van értelme letölteni (sokra a Facebook maga ajánlja a nagy Facebook helyett a Facebook Lite-ot).


Az a véleményem, hogy egy nagyon lebutított program, ebből kifolyólag nem használ sok energiát, és nem generál nagy adatforgalmat. De mint már mondtam, csak a 6-7-8 éves telefonokra van értelme letölteni.

Egy 2015-ben megjelent Galaxy j7 vígan el van még ma is a Facebook alkalmazással.

2020. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én kevésbé találtam bugosnak, mint a "sima" alkalmazást, ezen kívül nem foglalt 100+ MB-ot tök feleslegesen akkor is, ha épp csak a háttérben fut.

A feladatát tökéletesen ellátja, és TALÁN kevesebb kémkedő funkciót gyömöszöltek bele. ;)

2020. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De csak talán! :)
2020. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb mobilnetet fogyaszt,engem ez fogott meg benne.
2020. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Kár, hogy nem lehet forgatni. Amúgy teljesen Ok!
2020. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan telefonod van aminek sok a sima verzió akkor tökéletes amúgy meg nem szeretem, sokkal jobban bejön a nagy testvére.
2020. aug. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
engem halálra idegesít hogy NINCS telepítve az fb lite, jó teló, de a fb értesítéseket ha megnyitom, egy szarabbnél is szarabb fb lite integráció jön elő :/
2020. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam véletlenül települt fel asszem a lite verzió.

Egy nagyon nehezen használható felület ez!!!


Korábban többször ajánlgatta a váltást, de mindig kiléptem a "lehetőségből".


Aztán egyszer nem vártan megváltozott a felület olyan bénává, nehezen használhatóvá.

Végül kiderült, a lite verziót tette fel valami tolakodó program talán, esetleg álmosan én nyomtam rosszul valamit, hogy ez a vacak került rá, de ez így rettenetes nehezítés, hátráltatás nekem!


Nehezen használhatóvá vált az utólagos szöveg javítás.

A hosszabb szövegeknél már nem is enged utólag hozzá írni, sem javítani.

Sokszor olvasom vissza utólag, esetleg másnap és elírásokat, javítandó hibákat, egy egy oda illő pontosító kiegészítést szeretnék még beszúrni, de pl. amikor képet illesztek be, akkor már fel sem ajánlja a szerkesztés lehetőséget.

Vissza se tudom állítani a régit, az a legnagyobb baj.


Attól tartok, ha a face programot ha törlöm, a jelszavam el ne vesszen, mert egyre bonyolultabb, megjegyezhetetlen jelszavakat kérnek, amivel a megjegyezhetőség a legnagyobb baj! Mit ér, ha legközelebb már ki tudja, ha egy szoftwer cserénél elveszne.

2023. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!