Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon le voltam tiltva...

Facebookon le voltam tiltva valakinél 2 hónapig és most nem jelzi a chatlistában, miért?

Figyelt kérdés

Feloldott, ismerősök vagyunk, látom, hogy elérhető, de nincs ott oldalt az emberek között.(gépről nézve) mondjuk messenger alkalmazasban telefonról is ugyanúgy nincs ott..

miért van ez?


2020. aug. 14. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, most látom a kérdésedet, látom, eltelt egy kis idő, most már látod ott őt?

Amgúy lehet, hogy csak azért nem láttad,mert két hónapig le volt tiltva, és nem írtatok.

Javagy te voltál letiltva; mindegy, ugyanaz; tehát lehet, hogy nem fér ki minden ismerős oda, vagy én nem tudom , hogy működnek ezek.

De remélem, már megjavult.

Leeht,hogy csak akkor látszódsz majd,ha ő ír majd neked, vagy ha te írsz neki, vagy mindketten egymásnak. Lehet,hogy kölcsönösen kell írni egymásnek, de arra gondolok,hogy most lehet hogy ő kéne,hogy rád irjon. Merthogy akkor látszódnál majd, talán, de amúgy menj rá az ismerősöknél az adatlapjára, nyomj rá, hogy üzenetküldés, akkor hátha megjelenik ott náladi is egy zöld pöttyel, merthogy megnyitottad az ablakot.

2020. szept. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*mármint a csetablakot ha megnyitod,hátha megjelenik


De akkor amúgy ki is voltatok jelölve ismerősnek ,nem? Tehát most akkor ha nem vagytok ismerősök, akkor lehet,hogy csak ez a baj, de szóval szerintem nyisd meg a csetablakát, akár bele is írhatsz, utána kitörölheted és tehát ne küldd el ha nem akarsz neki semmit csak irogass be, azt hátha egyszer megjelenik egy zöld pötty-tyel.

2020. szept. 2. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!