Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MI lehet a gond? A problémám...

MI lehet a gond? A problémám az lenne, hogy a gépemen kb.1 hete (júl 29. -30. ) eltűnt a feltöltés, vagy teljesen, vagy részlegesen, és pár kb/s-al tölt felfelé. A letöltési sebességem tökéletesen megy.

Figyelt kérdés

Eddig jól működött, de most nem.

A történtekhez hozzátartozik, hogy cseréltem a modememet(júl 27.).

DSL-360R a modem

[link]

A routerem: TL-R460

[link]

Ha csak a modemet teszem a gépre akkor működik rendesen a feltöltés is, de routerrel sajnos nem.

(A feltöltés működött az új modemmel is 2 napig, csak mint írtam 29-30.-a óta nem)

Internet: ADSL (T-home)

WAN Connection Type: PPPoE

Amit eddig csináltam:


Mac clone azonos, tehát klónoztam(nem volt azonos előtte)

A kábeleket nézegettem, és biztosan nem a kábel a gond.

Új rendszert raktam.


Valami beállítás lesz a routeren, vagy nem kompatibilisek(bár akkor nem lenne letöltésem sem)


Nem tudom mi lehet a gond.


2010. aug. 4. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen routerem van, nem tapasztaltam vele ilyet még. Próbálj admin felületén keresztül esetleg egy reboot-ot vagy gyári beállítások visszaállítását, utóbbinál újra be kell majd állítani a csatlakozási adatokat.
2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!