Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A feltöltés ismeretlen hiba...

A feltöltés ismeretlen hiba miatt sikertelen. Feltöltésnél ezt írja ki a YouTube. Mi a gond?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

pfff... ha ezt nem tudod értelmezni...


ajánlom írd le ezt egy A4-es vonalas füzetbe annyiszor, amennyi ideig bírja a golyós (esetleg zselés) tollad:


ismeretlen hiba miatt sikertelen


Majd, ha kifogyott a toll olvasd el, amit írtál - az egészet. Szerintem rá fogsz jönni :P


DE! Ha felteszel egy kérdést, akkor ne csak azt írd le, hogy mi a hiba!!! Hanem részleteket. Nem vagyunk CIA ügynökök, hogy kiderítsük azt, hogy... szóval érted?


A hibát valószínűleg a videód kódolása csinálhatta.

Amiket ajánlok YouTube-ra:

1. MP4 - h.264/AVC/MPEG-4 a videó és AAC az audió - a legjobb kombináció - viszonylag kis méretet generál


2. WMV -- ez a Microsoft kodek (WMV/WMA) a Windows Movie Maker alap formátuma


3. MOV -- CSAK akkor, ha semmilyen formátumot nem nyel be tőled a YouTube (tényleg csak végszükség esetén)

2010. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel a videót Sony Vegassal csináltam, ami egyből feltölti a Youtube-ra, nem hiszem, h a kódolással, vagy a videó formátummal lenne gond! (am mp4) Vedd elő a vonalas füzeted, azt írd amíg ki nem fogy a tollad és ha kifogyott, vegyél új betétet és írd tovább. (Y)
2010. máj. 15. 14:55
 3/3 anonim válasza:
szia! nekem is ez volt a problémám sokáig, nemtudtam mit csinálni vele, aztán kipróbáltam másik böngészővel, és sikerült! A firefox valamiért nem engedte, és leállt olyan 60% környékén, iexplorerrel meg simán feltöltötte. Remélem így sikerül!
2010. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!