Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetszolgáltatómnál a...

Az internetszolgáltatómnál a garantált sebességem kb. 90/90 mb fel és le,de csak 10/10-et érek el az általuk adott routerrel és egy újabb igen drága darabbal is... a gépem támogatja a gp/s sebességet. de valahogy nem megy :/ hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Vezetékkel csatlakozol a routerhez?
2020. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 10/10 nagyon gyanús, hogy hibás a kábel, nem csatlakozik minden ér megfelelően, ezért csak Base10 módon tudnak kommunikálni. Ha csak egyirányú (Half Duplex), az még rátesz egy lapáttal, bár mérni nem fogod, mert az először csak letölt, aztán csak feltölt, a valóságban az esetek 99%-ában egyszerre le is és fel is töltesz, ami Half Duplex módban visszafogja egymást. Próbáld ki egy másik kábellel.
2020. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vettem már másik kábelt hozzá ami gp/s-hoz megfelelő, de nem lett jó azzal sem :/ amikor az új routert vettem kábelt is kaptam hozzá... de még azon túl is vettem egyet xdd
2020. aug. 16. 11:59
 4/8 anonim ***** válasza:

90Mbit mellett 10 Mbit vagy 10Mbyte?


Mert ha MB akkor minden oké.

2020. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most cserélték le a netet... 1000 mb/sec-re amiből garantált 300 mb/sec..., de a sebesség akkor sem változott... jó a kábel... biztos jó a net...ASUS TUF Z370 alaplapról van szó... mi lehet a baj? Valaki linkelne drivert? lehet amit leszedtem az a baj? O.o már nem tudom xdd
2020. okt. 5. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a router lesz a ludas, próbáld meg közvetlen a modembe dugni. Ha így se megy, akkor a géped ennyit tud, vagy a hálózati kártyád gyenge/rossz.
2020. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma vettem új hálózati kártyát...

Asus tuf z370 alaplap

16 gm ddr4 3200 mhz ram

I3-8gen proci 4 mag+4sz. 4ghz

Videó nem hiszem h itt sokat játszik, de azért ddr5 4gb van venne... Túlmelegedés felejtős... Víz + 7 venti...


Nem hiszem h ennyut kellene vinnie főleg h most hálózati kártya is tp link tgxxxx szám... De gb/s mennie kell rajta,

Hálózati beállításokban beraktam h gb/s sebességet használjon és ne automatikusan álljon rá... :/

2020. okt. 6. 17:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Upsz bocsi az elírások miatt... Telon nem igen szeretek gépelni xdd
2020. okt. 6. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!