Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ezt a tiltást...

Hogy lehet ezt a tiltást eltörölni? Ma reggel arra ébredtem, hogy a facebook teljesen letiltott 3 napig. Nem tudok a bejegyzésekre reagálni és messengeren, se tudok üzenetet küldeni. Hol ott az égvilágon nem csináltam semmit.

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy "nemrég megosztottál valamit, ami sérti a Facebook szabályzatát, ezért ideiglenesen le lett tiltva számodra ez a funkció". Munkában is használom a messengert ott beszélek az ügyfelekkel.

2020. aug. 16. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Előtted már többször feltették a kérdést:

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

* https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

feltehetőleg az van, mint tavaly: a Facebook hibás vacak rendszere automatikusan cenzúrázgat - mert úgy tartja kedve.


Amennyire csak lehet, kerülni kell a Facebookot, csevegéshez meg kell keresni valamilyen nyílt forrású, nem amerikai "hallgatózó" gigavállalattól függő megoldást - például Signal-t vagy Telegramot - az ügyfeleket meg ki kell értesíteni más csatornákon - e-mailben, SMS-ben, telefonon, weboldalon, személyesen, stb...

2020. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet a tiltást megkerülni, ki kell várni.
2020. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ész nélkül megosztani, hozzá szólni. És a facebook és a messenger nem való munkára. Arra vannak mást kapcsolati formák (ugyanígy a gmailt sem használjuk munkára).
2020. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy biztos módszerem. A végrehajtása 3 napba kerül. Ennyi ideig nem csinálsz semmit. ;)
2020. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!