Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » P2P oldalra meghívót hogyan...

P2P oldalra meghívót hogyan lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. az NCore-ra. (Természetesen csak és kizárólag azért érdekel mert open-source szoftvereket gyakran onnan lehet csak letölteni.) Esetleg szívesen meginterjúvolnék még olyat aki már küldött vadidegennek meghívót egy gyakoris kérdés után. (Persze csak azért hogy a meghívóküldés mélylélektanában minél jobban el tudjak merülni)
2020. aug. 21. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem küldenek meghívót, mert féltik az emberek a hozzáférésüket. Mert lehet hülye az egészhez a meghívott, lehet kidobatja magát, esetleg még csal is, vagy épp egy vadidegen elfelejti elárulni hogy már ki volt tiltva. A saját ismerősei előtt is letagadja a többség hogy lenne meghívója, nemhogy egy idegen előtt. És akkor még vannak a nem kicsi követelmények, hogy érj el X rangot, Y pontot (mindkettő évekbe telik) vagy fizess Z összeget a meghívás jogáért.
2020. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szigorúak a meghívás feltételei. Eleve elite ranghoz vagy prémiumhoz kötött. Az előbbihez rengeteget kell seedelni, amit sokan nem tesznek meg, lehúzzák a cuccot, seedelik amíg kötelező (vagy addig sem) és kiszállnak, így sose lesz meg ez a rang. Én kb 2 TB napi 6-18 óra seedjével, napi 5-38 GB feltöltéssel tudom stabilan tartani az elite rangot. Kell még hozzá 2000 pont, én úgy 7 éve vagyok fent és kb 18000 van, úgyhogy még az is sok idő mire összegyűlik. De ott a felelősség is, ha a meghívott rosszalkodik, a meghívót is büntetik. Ezen okok miatt nem fogsz meghívót kapni az említett oldalra.
2020. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!