Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube algoja miért lett...

A youtube algoja miért lett ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Gyakran meg se találom amit keresek.
2020. aug. 29. 06:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Keresni és kérdezni is tudni kell
2020. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem semmi bajom a YouTube-al. Mindig meg tudom találni rajta, amit keresek.

2020. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én néha igen, néha nem
2020. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mije? Mi a fenéről beszélsz?
2020. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem releváns találatot is vagy 80-adiknak listáz, elejére csak a nagy nézettségü vagy mainstream dolgokat teszi. És a legnagyobb baj, hogy filter sincs.
2020. aug. 29. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
5 de írd már le, hogy miről beszélsz. Milyen algoja? Mi a franc az?
2020. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet hülye vagyok, mert baromira nem értem, hogy honnan szedsz ilyen szavakat, hogy algoja. Minek az algoja? Algoj? Mi ez? Mit jelent ez a szó? Vagy ez becézés mint a szercsi lávcsi neked? Kérlek csak írd le, és akkor tudni fogjuk, hogy mi a fenéről beszélsz.
2020. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:D Mindenki érti, ha b.lf.sz vagy az a te problémád. Ne írogass akkor a számítástechnika részlegre, ha még azt se tudod mit jelent, amire épül minden honlap keresö motorja. Számítógépet láttál már?
2020. aug. 31. 04:45
 9/9 anonim ***** válasza:
9 - senki sem érti az idióta becézgetésedet. Fingod sincs mit jelent amit becézel, csak hallottad valahol az algoritmus szót, de most sem voltá lképes leírni. Halvány lila fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.
2020. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!