Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok regisztrálni...

Miért nem tudok regisztrálni FACEBOOK-ra?

Figyelt kérdés

Több éve gondtalanul használtam a Facebook-ot, aztán néhány hónappal ezelőtt ez az üzenet fogadott amikor beléptem: "A fiókod le van tiltva"...


Először próbáltam igazolni magam, de hiába, semmilyen válasz nem érkezett, aztán próbáltam újra regisztrálni már jó néhányszor, de mindhiába, mert azonnal letiltják az "új" profilomat is.


Próbáltam új email címmel, más születési dátummal, más eszközről, más internet hálózatról.


Fogalmam sincs, hogy egyáltalán miért tiltottak ki, arról meg végképp nincs, hogy mi alapján szűrik ki az "új" regisztrációmat.


Kérlek titeket, ha tudtok valami tippet, ötletet, akkor írjátok meg, akár privát üzenetben!


Köszönöm szépen!



2020. aug. 30. 07:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Pikkel rád a cukorhegyi mark. Sokat nem veszítesz egyébként, én sem használom. :)
2020. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És milyen problémát ír ki, ha más e-mail címmel regisztrálsz?

Nálam volt az probléma, hogy nem valós nevet adtam meg, amit nem fogadtak el.

Máskor meg volt az, hogy elfogadták, de úgy 1 hónap elteltével meg kellett volna adjam a telefonszámot, hogy igazolhassam a személyazonosságomat - ezt megtettem - de utána minden más személyes adatot is kértek. Na ezt köszönöm nem.


Nem téged követnek, hogy személy szerint te ne tudj regisztrálni.

2020. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mindig ugyanaz az üzenet fogad (kb. ezt tartalmazza):


A fiókod le van tiltva, mert gyanús tevékenységet észleltünk... Ha úgy gondolod, hogy tévedésből tiltottunk le, akkor jelezd nekünk... és igazold a személyes okmányaiddal magad...

2020. aug. 30. 09:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy vpn-t használsz?
2020. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem használok VPN-t.
2020. aug. 30. 10:24
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Mert sz.r az egész. Térj át az orosz VK-ra, sokkal jobb. Én már amerikai oldalakat se használok, európai embernek európai technológiát kéne használnia. Felejtsd el a gmail-es mail címet is. A fb-kal a gondod a cookie-k lesznek. Töröld a böngészöd cache mappáit, utána tegyél fel egy cookie kilistázó programot, és töröld az fb cookiejait, meg az admt.com (vagy vmi ilyesmi) cookiet, az az fb tracker cookie-ja. Be vannak sz.rva, mert az Instagramot 2 hete beperelték 500 billió dollárra, mert biometrikus adatot gyüjtött a felhasználóktól.
2020. aug. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát csk-csak csináltál valami rosszat, mert ok nélkül nem tilt le a Facebook:

[link]

Ha pedig ujat akarsz regizni, nem elég a "Próbáltam új email címmel, más születési dátummal, más eszközről, más internet hálózatról." Helyedben felkeresnék egy barátot és annak laptopján (gépén) és nem okostelefonján, másik teloszámmal, másik email cimmel, születési adatokkal regizni. Szoval minden mással, még teloszámmal is, mert ugy vélem ez a te fő hibád. Utána saját eszközödről letörlöd a FB appot, majd a böngészőjén keresztül belépsz az uj FB fiokodba. És ha ez sikerült, utána letöltheted ujra a FB applikációját is és abba is bejelentkezhetsz az uj regiadatokkal

2020. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem csináltam semmi olyat, ami a szabályzatba ütközne. Azért sem, mert relatív keveset használtam, többet voltam inaktív, mint aktív (néhány ismerősöm volt, ritkán egy-egy posztot megosztottam, profilkép nélkül voltam, és másokat se nagyon lájkoltam, kommenteltem...)

Nagyon úgy érzem, hogy pont ez volt itt a bökkenő...


Szerintem elkezdett a Facebook azzal "bűvészkedni", hogy a kevésbé inaktív felhasználókat kiszórja és most már be sem engedi regisztrálni őket! Mert ugyebár az nekik nem termel profitot, ha te nem vagy aktív (nem lájkolsz, posztolsz, kommentelsz, jelölsz embereket napi szinten).


Egyébként tavaly is volt egy nagyobb hullám amikor a Facebook extrém módon szűrte a felhasználókat és tömegesen tiltottak le profilokat... Ez idén is megtörtént csak jóval kisebb mértékben...


Amikor próbáltam újra regisztrálni, akkor a telefonszámot is újat adtam meg és vásároltam emiatt új készüléket is és egy barátom internet hálózatáról.

2020. aug. 31. 08:51
 9/15 anonim ***** válasza:

"Amikor próbáltam újra regisztrálni, akkor a telefonszámot is újat adtam meg és vásároltam emiatt új készüléket is és egy barátom internet hálózatáról."


Ne is haragudj, de ez már beteges ragaszkodás. Komoly mentálhigiéniás problémák tünete.

2020. aug. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem haragszok, hiszen ez csak a te véleményed, ami kizárólag rólad árulkodik és belőled árad. Mi közöm lenne nekem ehhez...?
2020. aug. 31. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!