Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a jobb szolgáltató?

Melyik a jobb szolgáltató?

Figyelt kérdés

Na szevaasztok!

Van ez a Netsurf távközlési Zrt.

és ugye a netjük rossz, antenna csere is volt már, de nagyon lassú a net.

ezért mobilnetre szeretnénk váltani, nem vezetékesre.

kérlek válaszoljatok hogy melyik a legjobb mobilnet szolgáltató:

Telenor

Vodafone

DIGI

Telekom



2020. szept. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Digi vagy telekom. De minden hálózaton szoktak problémák lenni.
2020. szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem voda van, mem túl jó a lefedettség Bp-n kívül, úgyhogy azt mellőzném, a többiről ismerősök nem panaszkodnak, bár mondjuk egy embert sem ismerek, akinek Digi-je van, lehet, higy nem véletlenül, úgyhogy én a Telekom-ot venném, vagy a Telenort.
2020. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A leggyorsabb, és a legjobb ár\érték arányú a telenor, kivéve ha beleférsz a digi 50gb s keretébe. Telekom\vodafon kb ott tart ahol a telenor tartott 6-7 éve, rossz mindkettő, de stabilitást\sebességet nem tudsz kipróbálás nélkül mérni, elhelyezkedéstől függően lehet a telenor net is használhatatlan.

#1 telekomnak nincs normális csomagja, mindegyik drága, nevetségesen kevés adatforgalommal. A digi havi egy ezresért jól hangzik, de 50gb nagyon kevés már normális minőségben videózáshoz is, nagyobb csomagjuk meg nincs.

2020. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a telenornál mennyi a sebesség 4G hálózaton?
2020. szept. 5. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi net kéne? És helyileh hol? Én a Telenort ajánlom, de így nehéz válaszolni
2020. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha otthonra kell mobilnet nem telefonba hanem routerbe akkor a Telenor Hipernet Home+ messze a legjobb:


[link]

2020. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pont hogy telefonba kéne és igen, a telenort választanánk de itt ahol lakom 3G-n néha szakad a net
2020. szept. 6. 09:27
 8/8 A kérdező kommentje:

ma kaptam a telenortól korlátlan netet!nagyon gyors!:D szóval telenoros leszek :D

azért köszönöm a válaszokat

2020. szept. 10. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!