Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki megpróbált belépni a...

Valaki megpróbált belépni a facebook felhasználómba?

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Kaptam ma egy értesítést a facebooktól, hogy valaki megpróbált bejelentkezni a facebookomba Németországból (Magyarban lakom, sose voltam kint), viszont hála az égnek a kétlépcsős cucc miatt ezt nem hagyta, egyből jelszót kellett váltanom.

Viszont nem értem, hogyan lehetséges ez. Egyáltalán nem könnyű a jelszavam, sőt, kifejezetten nehéz, semmi logika nincs benne, tehát rájönni sem tud az ember akármilyen információt is tudna rólam. Nem mellesleg csak is én tudom, senki más.


Voltam fent egy ilyen online filmnézős oldalon...vírusirtóm egyből jelezte, hogy trójai meg ilyenek és blokkolta is egyből a weboldalt. Utána lefuttattam vizsgálatot is, elvileg nincs fenyegetés. Ennek lehet köze hozzá? Illetve veletek történt már hasonló?

Van okom aggodalomra?

Kicsit parázok, mert a legtöbb helyen ugyanazt a jelszót és e-mail címet használom..előre is sorry, de nem nagyon értek ezekhez, köszi a válaszokat..



2020. szept. 6. 23:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja..azért kérdeztem, hogy van-e köze ennek a trojai dolognak hozzá, mert amint blokkolta a fenyegetést, 1 percre rá jött a facebook értesítés kb.
2020. szept. 6. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!