Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield Hardline elrontott...

Doki1968 kérdése:

Battlefield Hardline elrontottam valamit, mert nem volt internetem és megpróbáltam offline, még új felhasználó nevem is lett valahogy ORIGIN-ben. Segítsen valaki legyen szíves, hogyan tudnék játszani?

Figyelt kérdés
Tök hülye vagyok hozzá, Internetem most sincs mindig, próbáltam DVD-ről újra installálni, de "ez a kód már használatban van" üzenettel nem engedi.Szerintem vissza kéne állítani a régi Account-omat, vagy bármi SEGÍTŐ ötletet szívesen fogadok. Unatkozó humoristák kíméljenek kérem,nem irkálni akarok se nem idétlenségeket olvasni! Köszönöm szépen!

2017. aug. 5. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szimplán be kell lépned abba az origin fiókodba, amelyikbe a játékot regisztráltad, ha elfelejtetted a jelszót, kérj jelszó emlékeztetőt.
2017. aug. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ORIGIN belépéshez nekem email címet kér és jelszót. Sajnos valahogy új account nevem lett,már kínomban kattinthattam rá, valami Player58zt962 amit gondolom az ORIGIN adott automatikusan és ezzel nem találom a Battlefield Hardlinémat... Hogyan-hol tudok a régi felhasználónevemmel bejelentkezni?
2017. aug. 5. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnyitod az origint és egyből a bejelentkezési panelt dobja, vagy ha automatikusan bejelentkezik, akkor az origin menün belül a sign out, majd belépsz abba amelyikbe a játékot regisztráltad.
2017. aug. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2017. dec. 24. 09:13
 5/5 anonim válasza:
0%
huzd ki dugd be
2018. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!