Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell az e-mail címről...

Hogy kell az e-mail címről levenni a biztonsági kódot és telefonszámot?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem, hogy valaha kértem volna, hogy ez a biztonság g€ci rajta legyen. A telefonszám is csak azért, mert valahová csak így engedett be. De ha nincs nálam a telefonom vagy nincs netem, akkor be sem tudom jelentkezni.

Valaki segítsen, hogy kell ezeket levenni?



2020. szept. 7. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen email cím? gmail?
2020. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs neted, akkor az e-mail fiókot sem éred el. Az sem életszerű, hogy nincs nálad a telefonod, pedig jelenleg ez az egyik legjobban biztosítható védelmi funkció - csak az fér a fiókhoz aki a telefonra kapott kódot beírja. Még akkor sem férnek hozzá így a fiókhoz, ha valahogy kiderül a jelszavad (elmondod, ellopják, kiszivárog, stb.). Ha kikapcsolod, jelentősen védtelenebb lesz a fiókod.


Kikapcsolni pedig a beállításokban lehet, de a kérdésből nem derül ki hogy milyen e-mail fiókról van szó, hogy konkrétan meg lehessen mondani.

2020. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Igen, bocs, ezt kifelejtettem. Csak kib@szottul felk*rt, hogy mikor kellene, nem tudok bejelentkezni, mert nincs nálam a telefon, amire küldi ezt a biztonsági akármit.
2020. szept. 7. 16:37
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Kábeles netről van szó, ami csak számítógépre elérhető.
2020. szept. 7. 16:38
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: ennek nincs köze a mobil hitelesítéshez. Ha SMS-t küld akkor csak térerő kell hozzá, ha meg net kell neki és nincs mobilneted, esetleg wifire lenne szükség ami az esetek 99%-ában megoldott, mert olyan hibrid eszközt ad a szolgáltató amiben már van wifi.
2020. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!