Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok belépni a fb fiókomb...

Nem tudok belépni a fb fiókomba biztonsági telefonszámos kódos témával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
csináltam egy kamuprofilt, de a saját telószámommal hitelesítettem (jobb híján). Most egyik fiókba se tudok belépni, a telefonszámra küldött kódot nem fogadja el a rendszer, most meg már nem is hajlandó új kódot küldeni, azt írja próbáljam később, mert túl sokszor próbálkoztam már. van erre megoldás?
2012. jan. 13. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Megvárod amíg újra küldenek kódot, addig ne próbálkozz. Azzal próbálj meg belépni, ha nem sikerül akkor pedig így jártál: nem kell profilokat halmozni vagy hamis adatokkal regisztrálni, a rendszer mindkettőt jól tudja kezelni és kitilt.
2012. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!