Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tűnnek el a twittere...

Miért nem tűnnek el a twitteres képeim a googleről?

Figyelt kérdés
Rákeresve a nevemre, régi twitteres képeket dob be a Google. Letöröltem ami olyan volt, de sajnos magamra keresve még mindig megjelenik. El lehet ezeket valahogy távolítani véglegesen, vagy esetleg később eltünhetnek? Már azt sem értem, hogy a twitterről, hogyan kerülhettek át a képeim. Nem lehet valahol jelenteni az ilyeneket esetleg?
2020. szept. 12. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mert feltetted őket a netre. És ami a netre egyszer felkerül az örökre ott is marad. Még ha törlöd is, egy adott oldalon a többin még elérhető lesz.
2020. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy régi felhasználóm, és ha beírod csak velem kapcsolatos dolgokat dob ki. Egyébként nem tudod leszedni, csak ha az adott oldalakról is leszedted, (meg ahol még fent van).


Itt egy remek útmutató, hátha segít (angolul):

[link]


Sőt, a keresésemet is mellékelem, mert sok-sok hasznos cikk van:

[link]


Viszont az örömödet el kell, hogy oszlassam, ugyanis véglegesen nem tudod magadat leszedni.

2020. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kerültek le a twitteres képeim, szóval ha twitterről törlöd, akkor egy idő után már google-ról is eltűnik.
2020. dec. 14. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!