Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan/milyen trükkel lehetne...

Hogyan/milyen trükkel lehetne bekövetni egy privát Instagram fiókot?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek az Instagram profilját be szeretném követni. Engem már tiltott egy ideje, kamu profilokkal próbálkoztam már, de nem fogadta el. Olyat is csináltam, hogy az egyik ismerőse képét és nevét használva hoztam létre egy kamu Instagram fiókot (az ismerős beleegyezésével persze) és úgy követtem be, gyűjtöttem követőket stb., hogy hihető legyen, de így sem sikerült, pedig ez jó ötletnek tűnt, de ennél jobb ötletem nincs. Valamilyen trükkel csak meg lehet oldani a dolgot viszont. Egyébként egy jogos bosszú miatt lenne fontos ez. Köszönöm előre is a segítséget.

2020. szept. 13. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy ilyen trükk nincs. Hagyd a fenébe, minek rá energiát pazarolni, úgyis visszakapja mindenki amit adott.
2020. szept. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére nincs, stalker gyökér
2020. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Kamaszok meg a jogos bosszu... Edes f******szom.
2020. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!