Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok az Amazonon...

Hogyan tudok az Amazonon fizetni, ha a bankkártyámmal nem enged?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam és megadtam a bankkártya adataim, de ezt írja, amikor fizetni szeretnék a kiszemelt cuccért:

"Your order wasn't completed and your payment method wasn't charged. The billing address on your payment method must be a valid address in United States. For credit cards, it must be issued from a bank in United States. For more help, go to Amazon Customer Service."


Tehát Magyarországról nem fizethetek a bankkártyámmal? Milyen más mód lenne? Köszönöm előre is.



2020. szept. 13. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talan mert az amazon US nem kuld Magyarorszagra
2020. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor egyáltalán mások hogyan szoktak tudni rendelni az Amazonról Magyarországra?
2020. szept. 13. 23:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem az angolt is ott ezt írja:

Service area restriction


Your order wasn't completed and your payment method wasn't charged. The billing address on your payment method must be a valid address in United Kingdom. For credit cards, it must be issued from a bank in United Kingdom. For more help, go to


Igazából csak videó megtekintést szeretnék vásárolni, tehát nem is kell küldeniük semmit.

2020. szept. 14. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Amazon Prime-on? Szerintem orszaghoz van kotve
2020. szept. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, a videók nézése, zenei albumok digitális vétele csak az adott országban működik.
2020. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!