Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz, hogy a Mega csak egy...

Igaz, hogy a Mega csak egy hónapig ad 50GB-ot ingyen, aztán csak 15-öt?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egy csomó gyakorikérdések felhasználó ezt válaszolta mások kérdéseiben,


de nekem már évek óta van Mega fiókom (sosem töltöttem rá semmit, csak úgy van) és azt írja, hogy "0 of 50GB"


Akkor most mi az igazság? Csak akkor vált 15GB-ra, ha használom vagy kb. 4 Gyakorikérdések felhasználó tévedett?



(Felhőtárhely ellenes válaszok nem érdekelnek, tisztában vagyok a kockázatokkal)



2020. szept. 15. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A Wikipedia tanúsága szerint lejár:

"Free account users receive:


* 15 GB of base storage quota.

* An additional 35 GB trial at signup, expires after one month.

* Additional storage allowances can be activated through various "achievements", but also expire. The maximum permanent storage is 50 GB."

[link]


Az alábbi cikkben:

[link]

azt írják, hogy ez a visszavonás csak az új felhasználóknál jelentkezik.

2020. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta 50 van, de persze lehet, hogy azóta változott a szabályzat ezen a téren
2020. szept. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!