Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire vagy aktív felhasznál...

Mennyire vagy aktív felhasználó Facebookon és Instagramon?

Figyelt kérdés
Osztasz meg dolgokat, töltesz fel képeket vagy bármit, vagy csak "megfigyelő" vagy?

2020. szept. 16. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon néha válaszolok messengeren (bár már az ismerőseim is rájöttek, hogy az e-mailre gyorsabban reagálok). Olyankor megnézek pár oldalt amit előre sorol és érdekel, de ez nem több mint 10-15 perc. Ezzel kimerül a facebook használat.

Instagramra meg annó azt hiszem beregisztráltam még régebben, de többet be sem léptem.


Valahogy nem igazán köt le más élete, talán pont ezért nem olvasok soha bulvár híreket sem.


De erre lehet jobb lett volna egy szavazást kiírnod, akkor picit talán reprezentatívabb lett volna a felmérés, mert több választ kapnál.

2020. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nagyon ritkán osztok meg valamit.Akkor szoktam amikor hasznos a közlendőm mások számára is.Van olyan ismerősöm aki mindennap felteszi mit eszik.Mindennap!De ha őt ez teszi boldoggá...

A gond az hogy még sokszor engem néznek hülyének hogy nem osztok meg illetve nem teszek fel sűrűn képet magamról.Én nem a külvilágtól várom a visszajelzést állandóan hogy jól nézek e ki vagy hogy jó e a kajám.Általában az posztol állandóan aki kintről várja hogy "hú de fasza vagyok"visszajelzést.Ez becsapás.De majd rájönnek🙂Persze nem azt mondom hogy a valóban jó ismerősöknek nem kell hogy tetszen.Vagy a családtagoknak.De mégis mit érez az aki óránként posztol magáról?Magányos?Vagy önbizalomhiányos?

2020. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BeefEater ***** válasza:
Semennyire, regisztrálva sem vagyok egyikre sem.
2020. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem csak instám van,amúgy nem annyira,csak amikor eszembe jut :)
2020. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Eggyáltalán nem.
2020. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Régebben nem tetszett az insta, facebookoztam. Mára nincs fb fiókom, csak instázom. Miért? Mert a se vele se nélküle pasimmal az instán vagyunk ismerősök. 😂
2020. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hatos vagyok. Nyilvános profilom van, kb 15 követőm 😂😂😂 50 követésem, és az utazásaimon készített képek vannak fel. A sztorizásra is rászoktam, ott vicces dolgokat, zenéket osztok meg. Egyvalami nincs az instámon, szelfi.
2020. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Facebook már unalmas, semmi nincs rajta, lassú, problémás. Csak akkor nézem át ha van értesítésem, ezen kívül csak a Messenger appot használom, ha írnak.

Van egy oldalam is, azt kell kezelnem, főleg amiatt járok fel, de ma már annyira nevetséges az organikus elérés hogy attól is elmegy az életkedvem.

Az Instagramot már jobban használom, több érdekes tartalom van rajta, egyszerűbb,átláthatóbb,jobb az elérés. Szerencsére több ismerősöm is itt van, itt tudom őket elérni. Itt külön hivatalos és személyes profilom van, elég gyakran posztolok, interaktálok.


TikTokom is van, ott már inkább csak megfigyelő vagyok, de videóim is vannak. Ott most nagyon jó az elérés mert még kevesen vannak, azért csatlakoztam, hogy ezt kihasználjam, de ma már eléggé meg is szerettem.

Előítéletekkel kezdtem neki,de végülis ugyanúgy működik mint az Instagram, tehát azt mutatja amit kedvelsz, szóval nagyon hasznos, érdekes videókat látok rajta.

2020. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!