Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom megnézni, hol...

Nem tudom megnézni, hol váltják be a városomban a sopronis kupakokat. Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki a weboldalon:


A weboldalhoz másik Google Térkép API-kulcs szükséges. Új kulcs a (z) [link] Google.com/apis/maps/ címen generálható.


2010. aug. 7. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát kérlek szépen én ezt úgy csináltam, hogy bementem a "legelitebb" kocsmába /ahova csak kikapcsolódni járnak az emberek nincs soha egy részeg se, érted mire gondolok?/ és megkérdeztem, hogy ott be-e váltják. Te is tedd ezt bemész egy kocsmába vagy sörkertbe /mint az én esetembe/ és megkérded.


Próba szerencse :D

2010. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nálunk nincs igazán "elit" kocsma

ahol én dolgozok, az se elit de legalább nem késdobálós de mi meg nem váltjuk be

tudom hogy van 7-8 hely ahol beváltják de buliba menet akartunk beugrani útközben valahova


azért köszi a választ :)

2010. aug. 7. 09:11
 3/3 Oberle Gábor ***** válasza:
Nekem meg be sem jön az oldal, csak valami háttérkép és azt írja ki hogy az oldal használatához engedélyezni kell a cookie-kat, amikor az összes cookie engedélyezve van! :D Ki ott a rendszergazda? :)
2010. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!