Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték az instagramom es...

Feltörték az instagramom es le is toroltek, nem jott semmi email semmi, probaltam visszaallitani de nem lehet mivel torolve van, irtam nekik nem segitrttek, valakinek van otlete?

Figyelt kérdés

#Feltort
2020. szept. 23. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A support azonnal nem fog válaszolni, napok is eltelhetnek mire felveszik veled a kapcsolatot.

A másik meg hogy nem feltörték, hanem ellopták a jelszavad valamilyen piti módszerrel. Legközelebb használj kétfaktoros belépést, ne jelentkezz be facebook és insta adatokkal bizonytalan oldalakra, és ha idegen eszközön lépsz be a fiókodba (haver laptopja, telefonja stb.) figyelj hogy ne mentse el az adataidat az eszköz.

2020. szept. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"valakinek van otlete?"

csinálj új fiókot és legközelebb kapcsolt be a kétlépcsős azonosítást.

2020. szept. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja mégvalami: az összes online fiókod jelszavát változtasd meg most!!!!

és ahol lehetséges kapcsold be a kétlépcsős azonosítást!

most!

2020. szept. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De valszoltak, es csak a need.instat kuldik es az nem mukodik mert nem birom elkuldeni a jelentest es akarmit irok nekik ugyanezt kuldik el

Valamelyik ismerosom lat valamelyik nem

Nem szeretnek ujat mert ez az olda nagyon fontos nekem tele emlekekkel

2020. szept. 23. 09:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Talatam most olyat h 90 napig nem torlodnek a dolgaim d ehogy hozzam vissza
2020. szept. 23. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az email fiókodhoz is hozzáfértek (márpedig anélkül gondolom nem tudtak volna csinálni sok mindent), akkor megette az egészet a fene.
2020. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!