Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a gépemen fel állítok egy...

SanVili kérdése:

Ha a gépemen fel állítok egy hamis MAC címet hogy ne működjön a parental control akkor azt az adott router (tp-link Archer C6 AC1200) megjegyzi? (miután lebontottam a hamis MAC címet) Hogyha igen akkor hogyan jelzi, 2 gépet ír majd a devices nál?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megváltozik a kártya címe, 1 gépet fog látni egyszerre. De óvatosan, mert lehet, hogy a szülői eszközök fehérlistások, minden mást blokkol. Ezt csak úgy tudod kijátszani, ha megszerzed egy ilyen eszköz MAC címét és azt állítod be, persze csak addig amíg nincs a hálózaton. Amint felmegy az egész hálózat elhasal.
2020. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elősször is köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltál, de szerencsére nem használnak ilyen fehér listás dolgot csak ez az egy MAC cím van letiltva és ennyi. Viszont akkor hogyha ránéznének a parental controllra akkor nem látnák a másik MAC címet csak akkor amikor éppen használom?
2020. szept. 25. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Látni fogják a másik mac címet, hiszen a router adott mac címnek oszt ki adott ip címet.
2020. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval hogyha azt akarom hogy ne vegyék észre akkor resetelnem kell a routert?
2020. szept. 25. 12:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ezt a mac cím átírósdit már úgy 1 hónapja játszom csak most feljebb vinnék azt hogy mennyit gépezhessek és meg kellene oldani hogy ne vegyék észre a hamis MAC címemet
2020. szept. 25. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kireseteled a routert akkor törlődik a tiltólistáról a mostani mac szűrés is. Mi az oka amiért ez történik?
2020. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésed de igen tudom hogy akkor minden törlődik viszont akkor csak gyanús lesz hogy miért resetelődött de konkrét bizonyíték nem lessz, csak újra beállítják és boldogan élem tovább az életem.
2020. szept. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!