Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes online SMS-küldő...

Ingyenes online SMS-küldő weboldal, olyan, ami tényleg működik? Kérlek, írj linket.

Figyelt kérdés
Köszi!

2020. szept. 28. 00:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
52%

"az én díjcsomagomban például 10 éve korlátlan SMS lehetőség van.."


Ez nagyon jó. A kérdező előkeresi majd azt a progit amivel tud távvezérelve sms-t küldeni a telefonodról. (Gondolom alapvető web-programozási feladat a csatolt telefon progi mellé)

Ezután Te biztosítod mindenkinek ezen szolgáltatást. Majd publikáljátok itt a címet.

Gondolom a forgalmad gyorsan napi 100'000 db sms-re fog nőni.. ;)

2020. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
Írjál már egy bankszámlaszámot, utalok neked egy ezrest bakker!
2020. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Amikor én ezen a weboldalon választ írok más felhasználóknak, akkor maximálisan jóindulatú vagyok és soha nem offoltam szét senki kérdését.

Aktuális tudásom alapján a lehető legjobbat nyújtom azoknak, akik kérdeznek.

Nyilván hasonló hozzáállásra számítottam másoktól is irányomba, de látom, hogy ez felesleges volt.


Aki segíteni próbált, legalább jóhiszeműen, neki köszönöm a hozzászólását.

2020. szept. 28. 15:57
 14/43 A kérdező kommentje:
#12. Gondold át, hogy mennyire viselkedtél aljas módon. És a többiek is, akik kinevettek.
2020. szept. 28. 16:15
 15/43 anonim ***** válasza:
De ha egyszer bőven volt miért! Egyébként ami jó irányba terel, az még ha oltás is, könnyen lehet, hogy jóakarattal születik, és az erejét is úgy kalibrálják, hogy végre hasson. Te ezt onnan tényleg nem tudhatod, ergo önmagad egyedüli ellensége leszel, ha áldozatszerepbe kényszeríted magad, csak mert közös függésünk platformján mint arctalan haverok szét-szétoltjuk egymást, főleg ha a konstruktív külső szemlélő attitüd hatástalannak tetszhet.
2020. szept. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Ítélkeztél olyan helyzetről, amiről semmit nem tudsz (bár azt képzelted).

Nem voltál konstruktív, bár szeretnéd azt képzelni, de csak felsőbbrendűnek hiszed magadat.

Az oltásod nem jóakaratból származott, hanem éppen ellenkezőleg. Hiába állítasz mást.

Nem vagy a haverom és nem is akartál az lenni. Egy offoló, arcoskodó alak vagy.

Arctalan vagy itt és ezzel vissza is élsz.

A GyK, ha függőség, ideje abbahagyni.

2020. szept. 29. 06:54
 17/43 anonim ***** válasza:
Veled se lehet egyszerű...
2020. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Vagy mégis.
2020. szept. 29. 12:54
 19/43 anonim ***** válasza:
Mondjuk miután rájön az ember, hogy aspi vagy, eléggé követhető a dolog.
2020. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aspi, de te pszicho- és szociopata.
2020. szept. 29. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!