Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni, ha az Instagr...

Mit tudok tenni, ha az Instagram fiókomnál átmenetileg zárolták, de a biztonsági kód többszöri kérésre sem érkezik meg?

Figyelt kérdés

Mikor az alkalmazáson keresztül próbálok belépni instagram fiókomba, a következő üzenet jelenik meg, és nem enged belépni:

Ganyús tevékenységet tapasztaltunk az Instagram fiókodnál, így elővogyázatosságból, a fiók védelme érdekében átmenetileg zároltuk azt. Valószínűleg sérült fiókod biztonsága, mert egy olyan webhelyen adtad meg a jelszavadat, amelyet direkt az Instagramhoz hasonlóra terveztek. Az ilyen támadásokat hívjuk adathalászatnak.

A következő néhány lépésben a személyazonosságod megerősítésére kérünk, hogy gondoskodhassunk fiókod biztonságáról és ismét be tudj jelentkezni.


Én nem adtam meg jelszavam sehol máshol. Követtem azokat a bizonyos lépéseket, de az e-mail címemre nm érkezik meg a biztonsági kód, amivel megerősdíthetném személyazonosságom.

Ilyenkor mit tudnél még tenni? Direktben nem tudok nekik írni, nincs support e-mail címük. Az, hogy azt írják, hogy átmenetileg zárolták, ez azt jelenti, h majd feloldják valamikor akkor is, ha nem tudom a személyazonosságom megerősíteni?


Akivel már előfordult ez megköszönöm, ha segít.



2020. szept. 28. 13:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ugyanez a probléma van nekem is, hogy átmenetileg zárolták az Instagram fiókom és kódot nem kapok. Tudtok valami bíztatót mondani, hogy mennyi idő után sikerült? :(
2021. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nanamiii válasza:
Az email címed helyes?
2021. ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem most ugyan ez a problémám, nem küldi a kódot. Valaki nem tud segíteni ebben?
2021. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is átmenetileg zárolták az instám, viszont ami e-mail tartozik hozzá már nem létezik… Valahogy vissza kapom az instám? Vagy már bukta?
2022. jan. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is átmenetileg zárolták de az az email cimem mar nem letezik amire a kodot kuldik. Valaki tudna segiteni ilyenkor mit kene csinalnom?
2022. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2022. aug. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!