Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Térkép felületének a...

Google Térkép felületének a színét vagy kontrasztját lehet valahogy átállítani? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy ha sima nézetben felnagyítok egy olyan terepet, ahol nincsenek igazán házak és úgy más se, csak többségében mg-i területek, de mégis vezet át rajtuk kisebb rendű út, esetleg döngölt utak vagy még járható és google által jelölt ösvények, szóval ha ilyen területeket nézek, akkor nagyon hasonló színnel van rajzolva az út, mint a környezete, és teljesen egybefolyik, alig látom.

Ha nagyon felnagyítom, jobban látható, de akkor nem látni át, hova vezet, sokat kell csúsztatni. Ha kisebbre hagyom, akkor egybefolyik a szín és sok esetben nem is rajzolódik ki sok út sem ráadásul.


Kettő közt van egy egész jól kirajzolt lehetőség, de az is színben egybefolyik nagyon, és fáj tőle a szemem.



Lehet olyat, hogy más színnel jelölje nekem az utat meg az út menti területeket?


(A műholdas verzióval szoktam variálni, de az nem mindig megoldás....)



2020. szept. 29. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

ja ezzel küdök én is telefonon is meg számítógépen is. elég rossz a szemem és a színben közel álló dolgokat és a kevés kontraszt miatt alug látom mi van.

nincs ilyen lehetőség sajnos. Írtam már nekik visszajelzést, de hát gondolom be kellene esnie pár tízmillió visszajelzésnek hogy foglalkozzanak a dologgal.

annyit lehet javítani a dolgon, hogy ha invertálom a képernyőt akkor kicsit jobban látszik


próbáld ki az OSM-et hátha az jobb

[link]

2020. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!