Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogy a firefox...

Miért van az hogy a firefox nem mindig nyit meg. Van hogy egyáltalán nem nyissa meg, akkor Ctrl+Alt+Del ott kiválasztom a firefoxot és leállítom a folyamatot. Akkor megnyissa, de csak egy oldalt, többet nem. Mit csináljak vele hogy jól működjön?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

használj operát:

[link]

de nekem gyanús, hogy az egész gépre is ráférne egy karbantartás..

2010. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vált be a tanácsod.A Chromét meg tudom nyitni töbször is de most evvel a firefoxal nem tudom mi van.Köszönöm a tanácsod.
2010. aug. 7. 18:26
 3/18 anonim ***** válasza:

Nálam teljes körű védelem van, Adblock Plus, NoScript, valami Javascript hiba miatt a Firefox mégis többször is összeomlott, a Thunderbird levelező lefagyott végleg. Mind a kettőt leszedtem és újakat töltöttem le. [link]

[link]

2010. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyezzünk meg. Te ezekután azt mondod, hogy nem nyiTJA meg, én pedig elmondom. A Firefoxnak kell egy kis idő, amíg kikapcsolja magát, megnyugszik. Általában én is türelmetlen vagyok, és Feladatkezelőben (CTRL+ALT+DELETE) leállítom a folyamatot, és újraindítom.

De ha megfigyeled Feladatkezelőben, hogy miután kiléptél a programból, a FF memóriafelhasználása egyre kevesebb és kevesebb lesz, s ezután leáll =)

2010. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem én.Megnyilik ha a feladatkezelőben leállitom de akárhányszor meg akarnám nyitni mindig le kell állitanom ott.Ja és nem tudom többször megnyitni csak 1*.
2010. aug. 7. 21:40
 6/18 anonim ***** válasza:

Nálam azonnal indul és be is zárja magát.


Adobe is sok hibának lehet az oka, fagy és összeomlik vele a Firefox. Minél előbb frissitsd az összes Adobe vacakot (Reader, Acrobat, ActiveX, Flash Player), tele vannak biztonsági résekkel. És nézd meg az Eszközök/Beállításokban, mennyi helyet állítottál be a Gyorsítótárban? Haladó/Hálózat, 80-100 MB kell legalább.

2010. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eddig nekem is jó volt egy pár napja ilyen.50-re volt állitva felvettem80-ra de semmi.Majd a frissítést is megcsinálom.
2010. aug. 7. 21:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy komolyan fertőzött ez a számítógép, a jelek erre mutatnak. Ha nincs semmilyen ESET-NOD a gépeden, akkor ezt az Online Víruskeresőt futtasd le. [link]
2010. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Használsz Adblock Plus-t és NoScriptet, Wotot? Ezeket le lehet tölteni az Addonsról, állítsd be. Se káros Javascript kód, se reklám nem jut be. Ha ilyen mégis előfordul (mozgó-forgó akármi), akkor le kell futtattni a viruskeresőt és lecserélni az Adobe Flash Playert a legújabbra. Ha van ESET-NOD a gépeden, abban be kell kapcsolni a kiterjesztett heurisztikát.
2010. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. aug. 7. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!