Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el random az...

Miért megy el random az internetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a helyzet a következő: Vettem egy internet adaptert még régebben (kb 1 éve),nyilván ezzel van megoldva az internetkapcsolat;szóval a PC-n van elöl két port, és hátul is van két szabad, akármelyikbe dugom be az adaptert, néha csak random elmegy az internetem, és ha ilyenkor másik portba bedugom, akkor működik újra egy bizonyos ideig. Mit lehetne ez ellen tenni? Miért lehet ez?

2020. okt. 1. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen adapter? Ha wifi, akkor gyenge a vétel, köss be kábelt. Ha ethernet kártya, akkor abból valami belsőt, PCI-Expressest vegyél.
2020. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
telepítsd újra az adapter driverét
2020. okt. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tp-link adapter, találtam itthon kábelt, megpróbálom azzal is. Köszi a gyors válaszokat.
2020. okt. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!