Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki elég régóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki elég régóta tetszik, jófejnek tűnik. Bár igaz interneten találtam rá. Szeretnék ráírni, és beszélgetni vele. De nem merek. Nagyon gáz lenne ha random ráírnék? Ettől félek.

Figyelt kérdés
De mondjuk mostanában elég sokszor írja ki hogy társaságot keres,meg hogy szívesen beszélgetne valakivel..:/ Ha írjak is neki, mit? Hogyan kezdjem? Írnátok pár tippet?♥ Fiúk nektek mi lenne erről a véleményetek? 14/L . A fiú 15 éves szóval pont jó lenne.

2017. aug. 18. 19:33
 1/7 Life10 válasza:
Nem, nyugodtan nekem is úgy lett barátnőm csak nem neten találkoztunk
2017. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan írj rá, egy, biztos örülni fog neki h valaki érdekli, 2, nincs vesztenivalód, hist csak internetről ismered:). Nyugodtan írj rá ismerkedős szövegekkel, de ne nyomulj rá és lassan haladj vele a kapcsolat fele.
2017. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy nem vagyok nyomulós ha egyáltalán ráírni is eléggé félek xD De hogy kezdjem ahj annyira nem vagyok otthon ilyen témákban,igazából sosem volt még ilyen téren senkim,ezért is félek nagyon
2017. aug. 18. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
én bárkire ráirok, nem fogsz belehalni:D
2017. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy ismerted meg? Hol?
2017. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ahh emberek -.- én is tudom hogy nem fogok belehalni ne erről írkáljatok már. hanem valami tanácsot hogy hogyan kezdjem el az ismerkedést/beszélgetést... Hogy írjak rá? .. azért kérném a segítségeteket mert elég félénk vagyok és félek hogy hülyeséget írokxD
2017. aug. 18. 20:48
 7/7 anonim válasza:

Persze írj rá. Én úgy örülnék ha egyszer az életben valaki így rám írna. :D


Szia, bejelölhetlek? remélem nem baj. Nyugi nem foglak megölni vagy a szerveidet eladni. Ha meg szép a szeme írhatod, csak a szemeid kellenek. Vagy ilyesmi. :DD

2017. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!