Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség (Facebook)?

Mi a különbség (Facebook)?

Figyelt kérdés

Messengeren nézegettem régebbi beszélgetéseimet, találtam köztük olyat, akinél a név helyett csak annyi volt, hogy "Facebook felhasználó" és olyat is, akinek kiírja a nevét, de nincs képe és a pforiljára sem lehet rámenni. Facebookon is hiába keresek rá, nincs, mintha megszűnt volna. De a "Facebook felhasználó" is egy megszűnt profil elvileg... Akkor mi is a különbség eközött meg aközött, ahol ki van írva a név, de ugyanúgy meg van szűnve a profil?

(Remélem érthető, hogy mi a kérdésem, próbáltam normálisan megfogalmazni :D)


2020. okt. 1. 19:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Akinek kiírja a nevét és nem tudsz rámenni az felfüggesztette, aki "facebook felhasználó" az végleg törölte a profilját
2020. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ha látod a nevét de nincs fb profilja akkor csak inaktiválta a fiókját, vagyis felfüggesztette, nem tudom melyik szót használja a fb a menüben.

Onnan gondolom hogy nekem is van olyan barátnőm akivel messengerezek de nincs már látható fb profilja.

Olyanom is van régről hogy "facebook felhasználó", ő tuti törölte a profilját, ezzel a hozzátartozó messenger fiókot is.

2020. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszönöm :)
2020. okt. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!