Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyik percről másikra miért...

Egyik percről másikra miért nem látok Instagramon egy követett ismerősöm?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa dolog történt. Kölcsönösen követjük egymást Instagramon egy illetővel. Üzenetváltások is voltak. Pár napja regisztrálta magát csak, de voltak mind követői, mind követései és jó pár fényképe és story-ja. Írni akartam neki, erre eltűnt a profilképe az üzeneteknél, nem látom a küldött fotóit sem, és a neve helyett az szerepel: Instagramozó. Egyetlen bejegyzését se látom, és jóval kevesebb követőszáma is van, mint eddig, valamint a profilfotót sem látom. Mi történt??? Balra fent a profilfotó mellett 11 bejegyzés van, de lent azt írja, hogy "még nincsenek bejegyzések". Az Instagram nevére sem tudok rákeresni, a váltott üzenetek látszanak, de mint írtam, kép nem. Megkértem 3 ismerősöm (kettejükből egynél volt követve, másiknál nem volt ismerős) nézzék már meg. Kettő közülük ugyanígy járt, mint én, egyetlen ismerősömnél látszik csak a profilfotója, az eddigi követőszám is helyes, csupán követés után lehetne megnézni a profilt.

#követés #Instagram #Instagramozó
2020. okt. 2. 03:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elég furcsa a szitu, azt meg kell hagyni

Az Instagramozó nevet a felfüggesztett fiókok kapják, lehet ez van a háttérben

2020. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, eddig láttam a váltott üzeneteinket, most már azt sem. És a harmadik ismerős sem látja már sehol a nyomát sem. Vajon törölte magát, vagy valamit csinált és az Instagram tiltotta ki? Olyan van? Azt írta már pár napja, hogy lehet törli majd, de nem tudom végül mi történt. Valószínűsítem, hogy olyan képet töltött fel, amire rávágta magát, mert elég kutyaütő módon maradt az eredeti képen két fülhegye :) :) Is látszott a csalfaság, tegnap vettem észre. És ma még sehol sincs az illető. Szóval ilyen miatt dobhatja az Instagram vagy más dobta fel, vagy az ilyen hamar nem megy és simán törölte magát?
2020. okt. 2. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!