Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az internetszolgáltatómnál a...

Az internetszolgáltatómnál a sebességem 1000mb/sec,garantáltan 300 letöltés... , de nem érem el csak a 10mb/sec sebességet... a gépem támogatja a gp/s sebességet. de valahogy nem megy :/ hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Asus tuf z370 alaplap

valaki tud drivert? talán rosszat tettem fel :/

Esetleg leírás hogy mit és hol kapcsoljak be? Elvileg beállítottam hogy gb/sec netet nyomja, de kitudja hol lehet még... :/


Kábelek is jók... tutira ^^



2020. okt. 5. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Router is képes a gigabitre?


Fejtsd ki a kábeleket. Milyet használsz?


Speedtest mit mond?

2020. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Elvileg beállítottam hogy gb/sec netet nyomja, de kitudja hol lehet még"


mit állítottál be pontosan?

2020. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te is az utorrentben mered a letoltesi sebesseget?
2020. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor megrendeled a gigás netet és n-es wifivel mész neki....
2020. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a routered csak 10/100-at tud vezetéken és 150-et wifin akkor ne csodálkozz.
2020. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De sok kedves komment ^^ senki se mondta h wifin nyomom -_- másrészt a szolgáltató adta az alap konfigot... Amivel kábelről mennie kellene a maxnak...


De am wifin is ugyan azt lehet mérni mint kábelen...


A beállitásra... Bármiiii leírást szívesen várok... ^^

2020. okt. 5. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

"am wifin is ugyan azt lehet mérni mint kábelen..."

nem!


"A beállitásra... Bármiiii leírást szívesen várok"

azt próbáltuk elmagyarázni, hogy a rendszeredben az az eszköz ami a legkisebb sebességet tudja az fogja meghatározni az elérhető legnagyobb sebességet!


tehát ha van egy olyan eszközöd ami csak megabites, akkor az lesz a max!

és ez a probléma hardveres! nem lehet szoftveresen megoldani!


jó is lenne ha a suzuki ignisre dobnék egy szoftver updatet és hopp máris 500 lórerős lenne az 1.3-as motor....

2020. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ohhh... Köszönöm a temérdek információt amit az előzményekre tekintettel leírt kedves anonim... ^^


nem is gondoltam volna hogy szóba eshet egy gépjármű driver frissítése egy ehhez hasonló témában..., de biztos csak én szelektálom rosszul az információkat :'D mekkora egy ostoba okoskodó valaki volnék... bocsánat xdd


Másrészről:

HUAWEI WiFi WS5200 eszközről van szó... wifin is többet képes átadni mint kellene... ohhhh :DD


ezentúl nem vagyok vak... és amit kábelen kapok... azt kapom sebességben mobileszközön is... még ha nem is tudnék olvasni... felfogom hogy azok a betűk/számok egyformák mindegyik sebességmérő oldalon és letöltés közben is... xdd ( a szolgáltatom saját sebességmérő oldalát használtam bocsánat hogy ezt eddig nem említettem )


Amúgy még annyit hogy a link speedben állítottam be a sebességet ^^

Vezééézlőőőőpúúúúúúlt - Hááálóóózzaaat és íííínterneeeet - Hálóóóózatííí és megóóósztááásííí köőöőöőzpont xdd - Ethernet - Tulajdonságok - Beállítás... - Link Speed.


Szóval ha valaki van aki tudna segíteni ténylegesen :) azt megköszönném xdd az ilyeneket meg ignorálom mostantól xdd

2020. okt. 6. 00:04
 9/9 anonim ***** válasza:

kérdező: ha már ostoba vagy, legalább a cinizmust hagyd meg nekünk! kösz!


(újabb ordító példája annak, hogy itt a gyakorin a kérdezőket is kívánatos lenne pontozni! nem? de!)


ha annyira rohadtul okos vagy mint ami az utolsó kommentedből látszik, akkor ránk itt nincs is szükség, meg tudod te oldani magadtól is!

hiszen olvasni tudsz....

felfogni amit olvastál szintén pipa....

olvass, konfigurálj!

ja és nézesd meg a billentyűzetedet szervizben, mert beragadt rajta néhány gomb!

Üdv, egyik ignoráltad!


nb:

Azé' vagyunk rommá pontozva, mert a hasonló túltanult pernahajderek annyira okosak, hogy addig állítgatják otthon a sz.rjaikat, míg a végén egy árva bitet sem tudnak kicsiholni a technikából. Aztán jönnek ide kérdezősködni, de a nagy mellényt nem teszik le a belépésnél, mert ahhoz már buták mint a 100-as szeg. csakmondom.

2020. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!