Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy a Mozilla...

Miért van az, hogy a Mozilla mindent laggolva tölt be (még magát a kezdőoldalt is), míg a Chrome-nál nincsen ilyen jellegű problémám?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 00:03
 1/6 anonim válasza:
0%
Mert a firefox egy szar
2020. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KmsRys ***** válasza:

Én ilyen hibát sosem tapasztaltam. Nekem inkább a Chrome-mal vannak gondjaim, nem véletlenül cseréltem le a Chrome-ot PC-n és mobilon is Firefoxra.


Ubuntu és Android rendszereken használom.

2020. okt. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát a jóégbemostmár.... nekem a Safari nem működik rendesen, a Chrome meg igen.

Full laggol minden safarin, a kóromon meg röccenés nélkül megy minden.

Nem értem.

2020. okt. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert idióták vagytok. Privát böngészés, és nap végén cookiek végigszámolása a számítógépen. Ha eggyel több cookie van a szokásosnál, akkor törlöd. Regeditbe belépsz, és a nem ismert gyártók mappáit és kulcsait is törlöd. Böngészőben adblock, és a mozillának az esr verziója, ott bele tudsz nyúlni a kódolásba, és átírod, ami nem tetszik.
2020. okt. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

címsorba:


about:profiles


majd hozz létre egy új profilt és avval indítsd el (majd esetleg rakd defaultba)

nálam kb. kéthete volt, hogy tetű lassú lett az oldal betöltés, új profilra átköltöztem és megjavult

2020. okt. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

wháó! Köszönöm 5-ös!!! Ment a hasznos gomb!

Egyből érezhető a különbség.

2020. okt. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!