Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-hoz és Mozilla-h...

Google Chrome-hoz és Mozilla-hoz van egy bővítmény, ami a Facebook-ot vissza állítja a régi nézetre, nem működik már, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A Facebook új stílusa nem tetszik, de egy bővítménnyel vissza lehetett állítani, de már nem működik. Mi lehet a gond?
2020. okt. 21. 18:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
ha megnézed a hivatalos oldalát a bővítmény(ek)nek akkor látod, hogy jelezte a fejlesztő, hogy jött egy facebook update ami miatt gond adódott vele. gondolom talál majd rá valami megoldást és idővel helyreáll. addig légy türelemmel
2020. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. okt. 21. 18:44
 3/25 anonim ***** válasza:
Firefoxon még működik. Sajnos Chrome-nál nálam is rossz reggel óta.
2020. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem van egy saját csoportom. Ha belépek, akkor a bal oldalon felül ott a lehetőség, hogy visszaválthatok 72 órára, alatta pedig hogy "visszaváltás most".


Nekem ezzel mindig működött.

2020. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
#4 Ez volt nálam is, de legalább egy hónapja már nem elérhető ez a lehetőség. Sajnos :(
2020. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Switch to Classic design on Facebook™ Ezzel működik most.
2020. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nem működik ezen sem ma :( 4 bővítményem van, egyiken sem működik Chrome-on :(
2020. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A fejlesztő oldalán azt olvasni, hogy a "rajta van az ügyön". Szóval türelem, majd lesz erre is valami idővel. Addig személy szerint én nem használom, mert jobban bosszant mint amennyire a tartalom szórakoztatna.
2020. okt. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten katasztrófa az új design, hogy nem akarom elhinni, hogy ezt a fejlesztők nem látják be. Nem arról van szó, hogy "majd megszokjuk". Kár érte...
2020. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#8 Teljesen igazad van. Tegnap jó volt Chrome-on estig, ma reggel nekem négy bővítményem is van, egyiken sem működik. Nagyon remélem hogy gyorsan lesz változás, mert az új átláthatatlan, érthetetlen, ocsmány! Most már Firefox-on sem működik a bővítmény, csak az új design van mindenhol. Ez borzasztó :(
2020. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!