Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-hoz és Mozilla-h...

Google Chrome-hoz és Mozilla-hoz van egy bővítmény, ami a Facebook-ot vissza állítja a régi nézetre, nem működik már, mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
A Facebook új stílusa nem tetszik, de egy bővítménnyel vissza lehetett állítani, de már nem működik. Mi lehet a gond?
2020. okt. 21. 18:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
#9 Teljesen egyetértek. Miért ragaszkodnak ehhez az új felülethez??? Érthetetlen.
2020. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom súlyos pénzekért megszakértették a UX designer-ek hogy ez mennyire jó lesz nekünk, mert az egyszeri 1 bites felhasználónak ez tuti jobb, hiszen ugyanazt látja kb mint mobilon.

Az ilyeneknek kívánom, hogy a mockup-ot egy 6"-os kijelzőn készítse el telefonon. Biztos élmény lesz a munka.

Ha gép elé ülök akkor azért ülök gép elé, mert NEM AZT akarom látni mint egy tableten. Ha beérném azzal, akkor a tabletet használnám, kb csökkentett funkcionalitással.

2020. okt. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#4 vagyok:


Nem tudok mit mondani. Azóta is folyamatosan használom a régi megjelenítést, még jelen pillanatban is.

2020. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó Akkor van csoportod? S ott hol kell átállítani? A "fiók" elrendezésben ajánlja fel?
2020. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Újra működik az Old Layout kiegészítő!! :))
2020. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#13, #14-nek:


Igen, van saját csoportom. (DK)


Az új felületet egyáltalán nem tanulmányoztam még. Amikor belépek az új felületű saját profilomba, azon belül pedig a saját csoportomba, akkor valahol balra, fent látható ez az opció.

Bocs ha nem voltam túl részletes, de mindössze addig érdekelt az új felület, amíg meg nem láttam ezt! XD

2020. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16 vagyok:


Ha letelik a 72 óra akkor majd készítek egy képernyőképet, és azon megmutatom.

2020. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Csak azért mert én is csináltam egy csoportot, s nem ajánlotta fel ezt az opciót :( Vagy nem találtam, pedig kerestem rendületlenül...


Megköszönném a képernyőképet előre is :)

2020. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18-nak:


Mákod van. Visszaváltott, itt a képernyőkép: [link]


Bocs. Rosszul emlékeztem. Nem 72, csak 48 óra. A szöveg félreérthető! A visszaváltás nem csak a csoportra vonatkozik, hanem az egész fészre!

2020. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Nekem nem dobta fel. Szerencséd van, de ahogy olvastam Te már megbarátkoztál az új formával is :)
2020. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!