Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrent lehet azért fagy le...

Utorrent lehet azért fagy le sokszor, mert 32 bites?Vagy miért? A a windows rendszerem 64 bites.

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért nem fagyhat le. A 64 bites tökéletesen tudja futtatni a 32 bites programokat. (visszafele kompatibilis)
2020. okt. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Miért használsz egyáltalán utorrentet? Nagyon elmúlt már az ideje...


Qbittorent a nyerő, semmi más.

2020. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

µtorrent semmit nem fejlődött az évek alatt, viszont telenyomták adware -ekkel, ami sokszor még veszélyes is lehet, és simán okozhat ilyen problémát.

A µtorrent -et már csak a lekitartóbb fanok használják, vagy azok, akik idegenkednek az újdonságoktól. Pedig jobbnál jobb torrent kliensek vannak. Pl amit előttem írnak a qBittorrent remek választás, és van 64-bites változata is.

2020. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akar letölteni a qbittorrentem, nem tudom miért. Ha rámegyek a torrentre, nem tölti le a metaadatokat. Csak tölt a végtelenségig.
2020. okt. 23. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv.

Kipróbálhatsz esetleg más klienseket.

[link]

[link]

[link]

[link]

Sok sikert.👍🙂

2020. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Közben megoldódott. Frissítettem a legújabb verzióra és jó lett.
2020. okt. 25. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!