Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy ha zenét...

Miért van az, hogy ha zenét hallgatok, és torrentezem közben, recseg a fejhallgatóm? Ha szüneteltetem a letöltést nem recseg. Nem bír a netem, ekkora forgalmat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 23. 19:53
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem a neteddel van összefüggésben, hanem a gépeddel. Nem bírja a gyűrődést. annyira leterheli a torrent, hogy ilyen anomáliák jelentkeznek.


Vagy csinálj mesterséges terhelést AIDA 64 -el. Ha közben nem recseg, a torrent klienssel lesz a bibi, próbálj ki egy másik klienst.

2020. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.Kiírja az aida, hogy meddíg terhelhető a gép?Nehogy túlterheljem, és elromoljon, azért kérdem.
2020. okt. 23. 21:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam.A kapcsolati korlátokat kellett lejjebb venni a qbittorentben, és nem recseg.
2020. okt. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!