Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy van ez a torrent szünetel...

Hogy van ez a torrent szüneteltetés utorrentben? Több lenn

Figyelt kérdés
Tehát ha lepauzolod, és másnap újból elindítod, akkor nem ellenőrzi a torrentet, és folytatja onnan, ahol abbahagyta? Mert nekem nem mindig csinálja ezt, legtöbbször újból ellenőrzi, ez nagyon kellemetlen egy kb 30 gigás fájlnál, mert a gépem nem lenni csúcskategória...

2019. máj. 11. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam nem ellenőrzi, csak folytatja./utorrent 2.2.1 portable/
2019. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy azért ellenőrzi újra, mert a gépet leállítottad míg a kliens futott és kommunikált egy peer-rel. Próbáld meg kikapcsolás előtt bezárni a klienst, bár megjegyzem hogy én sem szüneteltetni, sem stoppolni, sem bezárni nem szoktam és elég ritka hogy ellenőrzésbe kezd egy már befejezett torrentet - qBittorrentben.


Beállítások/általános fülön ki is kapcsolhatod az egészet.

2019. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem befejezett torrentről van szó, hanem folyamatban lévőről, ezért is pauzolom le...
2019. máj. 11. 16:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ellenőriznie kell minden esetben, hiszen a letöltés megszakadt, a program bezárult és neked nincs meg a teljes tartalom. Ilyenkor mindig végig kell vizsgálnia hogy ténylegesen mennyi fájlod van meg és van még hátra.
2019. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az sem igaz, mert pont most volt (tegnap) hogy egy 50 gigás fájlt folytatott ma, és tegnap állítottam le (torrent leállítása). Ezért is írtam a kérdést, hogy mit néz ilyenkor, mert egyszer folytatja, egyszer meg nem...
2019. máj. 11. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ellenőriznie, miért kéne, akkor sem ha megszakad a letöltés, kizárólag akkor *kell* újraellenőriznie ha a program fagy meg menet közben - vagy ha a fájl nem ott van ahol legutóbb. Letöltés közben csinál magának egy adatbázist amiben tárolja hogy mit töltött le, és mi kell neki, ezt folyamatosan frissíti, az újraellenőrzés egyszerűen végigfut elejétől a végéig és megnézi hogy mi ért már le - ha nem változott az adat akkor ugyanonnan tudja folytatni minden további nélkül.

Én sem használok utorrentet a malware\adware botrány óta, nem is javaslom senkinek, de ha feltétlen maradni akarsz mellette akkor egy frissítés valószínűleg megoldja a gondodat, ez több mint valószínű hogy egy hiba a verzióban amit használsz.

2019. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, a legújabb verziót használom, az adware ki van kapcsolva (utorrentes fórumleírások alapján).
2019. máj. 11. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!