Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Na most ez a probléma azóta áll fent mióta wifi-vel használom a laptopom. Rácsatlakozik a wifire és egy 10-15 percig minden jó de azután lecsatlakozik róla. Na most régebben csináltam rajta diagnosztikai futtatást ami után megint jó lett 10 percre és kezdődött előről a dolog.

A "futtatás" azt írta ki hogy az alapméretezett átjáró nem elérhető.

Nagyon nem értek hozzá ami szerintem levehető is szóval bármilyen megoldást szívesen fogadok.

Házi megoldásra gondolok szóval olyanra amit én is eltudok végezni anélkül hogy tönkretegyem drága készülékemet.

Előre is köszönök mindent!



2020. okt. 25. 23:08
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Újabb, vagy éppen régebbi wifi driver verziót próbálnék.


Nézd meg a jelenlegit:

Windows 10?

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > Hálózati kártyák kategória > wifi adapteren duplaklikk > Illesztőprogram fül > dátum és verzió


Majd menj a laptopgyártó weboldalára és a támogatási résznél, - a laptop modellszáma alapján - keress wifi driver-t.

2020. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hívd fel a szolgáltatót,vagy próbáld meg kábeles internetről..
2020. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!