Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek nagyon gáz,ha...

Szerintetek nagyon gáz,ha szoktam nézegetni menyi hülyeséget összehordanak a Gödény csoportjában?

Figyelt kérdés
Van hogy teszek röhögő fejeket ami már nagyon vicces vagy dühősöset amikor már dühítő a poszt.

2020. nov. 2. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
ÉN is szoktam
Felesleges, aki hülye az is marad.
Ök az okosabbak, igazuk van.
17 szavazat
1 2
 1/13 Szirty ***** válasza:
100%
Itt sem jobb a helyzet.
2020. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen Szirty. Én is úgy látom, hogy mindenhol igyekeznek terjeszteni az elméleteiket.
2020. nov. 2. 18:53
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Az ember nem tudja, szimplán idióták, vagy elment egészen az eszük? Van vírus, vannak tünetek és vannak, akik belehalnak. Ezt nem lehet megkérdőjelezni. Tavasszal én is átéltem, ugyan megúsztam, de három hétig kínozott.
2020. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Barbell Deadlift válasza:
74%
Én is néztem az agymenéseiket, de kitiltottak, amikor kérdőre vontam néhány baromságot :(
2020. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Dettó, engem is kitiltottak, mikor azt írtam, ez nem influenza. Erre azt írták, hogy idióta lúzer vagyok, akit megetettek hazugsággal.
2020. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Barbell Deadlift válasza:
80%
Borzasztó egyébként, hogy a vírustagadók alacsony tudása mellé mekkora lelkesedés társul...
2020. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Ezzel csak az a baj, hogy ők ezt el is hiszik aztán "influenzásan" mennek össze vissza már most.
2020. nov. 5. 15:26
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Csak egyszer kapná meg ez a Gődény, elmenne a jókedve tőle. Örülne, ha kapna egyáltalán levegőt. Örülne, ha fel tudna kelni az ágyból. Hogy lehet, hogy ezek nem kapják el?
2020. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Barbell Deadlift válasza:
73%
Úgy, hogy ezek nem dolgoznak, celebkedni az interneten keresztül is lehet, gondolom ritkán szállnak fel a BKV buszra is.
2020. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
úgy látom újra törölve lettek. Sajnálom.
2020. nov. 6. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!