Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS Melyik internet lenne...

SOS Melyik internet lenne jobb online csevegőprogramhoz versenyre?

Figyelt kérdés

Van a gépem netje, amit wifiről kap, és kaphatná a mobilnetemet megosztva.

Hol teszteljem le, és hogyan állapítsam meg az eredményt, hogy melyikkel lenne gyorsan a csevegőalkalmazás (Teams)? Sokan lesznek, kb. 40-en vonalban, lehet kicsivel többen, félek, hogy akadozni fog.



2020. nov. 3. 22:22
 1/4 A kérdező kommentje:

Wifi speedtest: Ping 11, 35.52 download, 22.19 upload

Mobilnet speedtest: Ping 22, 35.76 download, 32.72 upload

2020. nov. 3. 22:40
 2/4 anonim válasza:

Hali!


Online oktatásokat szoktam tartani teamsen és saját tapasztalataim alapján inkább a sima wifit választanám.(Ha van lehetőség akkor meg kábel) A ping kevesebb. Mobilnetnél tapasztaltam, hogy lehet az átlagos ping egész jó, de néha jelentkeznek kiugró értékek, ami minőségbeli problémákat jelenthet. Ettől függetlenül szerintem mind2 alkalmas a leírt tevékenységre, de a fent említettel, jobb minőséget fogsz elérni.

2020. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akazodni fog, lényegtelen, hogy melyiken leszel, nem amiatt lesz gond
2020. nov. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teamsen a szerver felé sugárzol, a szerverről meg a többiek veszik le. Tehát Te csak a szerverre töltesz fel. Szóval ha 1000 ember nézi akkor se akad.
2020. nov. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!