Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akadozik az uj laptopom de...

Akadozik az uj laptopom de vajon miert is???

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az lenne a problemam hogy vettem egy uj gaming laptop-ot de van apro szaggatasok, hang torzulas picit, lagok es nem tukor tiszta nehany jatek .Telepitettem uj windows 10 Home,utanna telepitettem windows Pro de mindegyik windows-al ugyan azt csinalja.Eredeti windows .

Laptop Gaming Lenovo Legion Y530-15ICH cu procesor Intel® Core™ i5-8300H pana la 4.00 GHz, Coffee Lake, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 1TB + 128GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB, Free DOS, Black---Ez az a leptop..

Az internetem Ping 1--Donwload 461 mbs-- Upload 246

Counter Strike 1.6 problemaba jelentkezik leginkabb ez a dolog akar milyen szerveren jatszok - FPS-em 250-300 korul. Kernek szepen kis segitseget aki tud megoldast raja .Elore is koszonom



2020. nov. 6. 19:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A Gta 5 meg a cal of duty warzona tukor tiszta . De ez a cs 1.6 ami 30 eves jatek es pentium 1 gepen is kene menjen megis be szaggat neha .Kedvenc jatekom es idegesit h nem kapok megoldast raja
2020. nov. 7. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!