Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook fiókom,...

Feltörték a facebook fiókom, hogyan tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés
A jelenlegi email címemre jött értesités hogy valaki beléphetett a facebook fiókomba, elötte meg a 6 jegyű szám amit jelszócserekor küldenek, meg egy másik hogy sikeres jelszócsere változtatás. Természetesen rákattintottam hogy nem én voltam de már késő volt. A facebook a régi email címemre küld valami kódót, amitt már régen használtam és már nem tudom a jelszót oda. Érdekes módon a jelenlegi email címemet ha beírom akkor nem találja a fiókom. Valamiért a telefonszámomat se akarja elfogadni. Valakinek valami ötlete hogy hogyan tudnám visszaszerezni a fiókom?

2020. nov. 9. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem látok kiutat, ebből már nem tudsz kikecmeregni. Ha összekutyultál dolgokat és nem tudsz belépni, könnyen ráfoghatod, hogy feltörték. Ami nem biztos. Indulj tiszta lappal: Csinálj uj fiokot másik böngészőn, másik email cimmel, másik géppel, másik mobilszámmal, kétlépcsős azonositással
2020. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ugyanígy jártam
2020. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ugyanígy jártam én is. Én írtam nekik de semmit nem válaszoltak. Nem tudom mi lenne a megoldás.
2020. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Pontosan hova irtál? Én nem találtam semmi kontaktot ahova írhatnék
2020. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Amikor feltörték a fiókom emailben értesítettek a jelszó módosításról és ha jól emlékszem ott van egy folyamat ami magában foglalja, hogy feltöltöd a személyigazolványod meg leírod a problémád.
2020. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. nov. 17. 21:49
 7/10 anonim válasza:
Azota sikerult? Mert nekem nem
2020. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sikerült? Ha igen, hogyan?
2020. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy idáig nem válaszoltam, de nem figyeltem az oldalt.

Sajnos nem sikerült, újat kellet csinálni. Amúgy érdekes hogy az új fióknál is jött egy olyan értesítés miszerint megakartam változtatni a jelszót, pedig egyeltalán nem. Bár útobbinál időben sikerült reagálni szerencsére.

2021. jan. 30. 10:29
 10/10 anonim válasza:
Nekem is feltörték személyigazolvánnyal be tudok lépni,de a jelszavat csak a jelenlegi jelszóval tudom megváltoztatni amit megváltoztatott az aki feltörte azért ekkora gyökér céget mint a Facebook én még nem láttam. Segíteni nem segítenek hiába írtam 20 millió levelet meg probléma bejelentést azért szerintem nevetséges,hogy gépen webcam-al lehet személyit feltölteni Iphone-on nem is lehet ilyen csak egyedül androidon totál vicc és akkor ki jön személyi feltöltés után,hogy új emailt állítottam be,de nem történik semmi ugyan úgy nem találja meg az emaillal a fikóm azt írja nincs hozzátartozó fiók 2023-ban totál nevetséges ez már azért...Őszintén mi a pék..fa..át csinálnak,ha nincs support vagyis nem segítenek senkinek akkor miért vannak?
2023. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!