Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érjem el, hogy a...

Hogyan érjem el, hogy a barátom újra indítson élővideót facebookon? Mit írjak neki, hogy meggyőzzem arról, milyen jó lenne hallani és látni a vicces és belevaló dumáját így a karantén alatt?

Figyelt kérdés

Azért akarom, hogy élőt csináljon mert a tavaszi karantén alatt( mikor még nem voltunk együtt) láttam , hogy egy nagyon ötletes kihívást csinált

élő videóban!



2020. nov. 10. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A következőt írd neki:

Jó lenne hallani és látni a vicces és belevaló dumádat így a karantén alatt.

2020. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán próbáld megtudni és megérteni, miért nem akarja. lehet, h volt valami kellemetlen tapasztalata vele.
2020. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az nem megoldás, ha videochateltek?

És akkor hallhatod is és nem kell élőznie.

2020. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát megoldás lenne, de én nem szeretek úgy videochatelni hogy látszik minden körülöttem, nem vagyok szégyenlős, de EGYSZER próbáltuk a barátommal a videochatelést, de izgalmamba mikor hívott véletlen kinyomtam..XD


A teló számát meg valamiért nem akarta eddig megadni, pedig telefonon nagyon szivesen beszélnék vele ,hogy halljam azt a gyönyörű hangját!

2020. dec. 3. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Messengeren tudtok hang hívást telefonszám nélkül is.

Viberen szintén, de az eleve telefonszámhoz kötött szolgáltatás.


mondjuk az elég furcsa, hogy te a barátodnak nevezed őt, de ő még a telefonszámát sem adja meg neked.


én eleve utálok telefonálni, meg a videóhívást is, úgyhogy kerülöm a használatát és új embereknek nehezen adom meg a számomat, hogy ne hívogassanak, de azért a barátnőm tudja, meg még túl is élem, ha felhív ahelyett, hogy írna...

2020. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A mai világban már csak a hivatalos ügyekhez van szükség telefonszámra, hogy tudjanak hova SMS-t írni... Ugyan az én barátnőm tudja a telefonszámom, de SOHA nem hív. Egyszerűen nincs értelme, internet van mindenhol (mondjuk 90%-ban egy lakásban vagyunk mostanság, de előtte is ez volt...).


Mondjuk a "nem akarta megadni" jelentheti az is, hogy kérted és nem adta meg... az úgy mondjuk fura. De ha csak eszébe sem volt megadni, azzal szerintem nincs gond.

2020. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

alapvetően egyetértek, hogy a telefon már messze nem szükséglet. én is utálok telefonálni és mindenkit igyekszem is leszoktatni róla (skype, VOIP, videótchat is beleértve), de azért van amikor a telefon gyorsabb és üzembiztosabb.


pl. előfordul, hogy nincs net, hülyéskednek a chat szolgáltatók, nem mennek át az üzenetek, nem veszi észre az ember a sok üzenet közt azt az egyet, stb.

pont ma jártam úgy, hogy hiába írtam valakinek, az nem nézte meg időben az üzeneteit és már csak későn reagált, mikor már tárgytalan volt.


ilyenkor telefonon könnyebb, gyorsabb, biztosabb elérni a másikat, mert esélyesebb, hogy hallja, ha csörög, azonnal tud válaszolni. ha nem veszi fel, akkor is esélyesebb, hogy látja a telefonon a nem fogadott hívást, mint hogy sok olvasatlan üzenet és levél közt meglát egyet.


pláne, ha valakivel szoros kapcsolatban vagy, számítotok egymásra, akkor azért az egy szorosabb kapcsolat, hogy tudod a másik számát, még ha nem is használod gyakran. ha nem is tudod a másik számát, az mindenképp egy nagyobb távolságot jelent. ha kérdezed és nem árulja el, az szerintem pláne egy szándékos távolság tartást jelent. nem indokolhatatlan, de mindenképp furcsa.

2020. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!