Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi pénzt érdemes a Faceboo...

Mennyi pénzt érdemes a Facebook hirdetésekre rááldozni? Ezért az elköltött összegért hány oldalkedvelés lenne a jó arány? Többi lent.

Figyelt kérdés

Időtöltés gyanánt hoztam létre az oldalamat, nyilván nem keresek vele, csak írogatok, szeretem a pozitív visszajelzéseket.


Úgy voltam vele, hogyha senki nem reagál rá, akkor abbahagyom a költekezést, de nem tudtam leállni. 10 hónap alatt 115-120 ezer forintom ment el oldalhirdetésre, illetve bejegyzéskiemelésekre.


Ennyi összegért cserébe szerintetek mennyi követő/oldalkedvelés számít jónak?

Nem szeretem szórni a pénzt, így kissé bizonytalan vagyok, hogy megérte-e hirdetnem.


2020. nov. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Véleményem szerint nem érte meg, akármennyi követőt is szereztél. 10-12 ezer Ft havonta erre szerintem pénzkidobás. Én a helyedben csak posztolgattam volna és a különböző fórumokon belinkeltem volna magam a bejegyzéseket.
2020. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1# Annyi lehetőség létezik pénzkidobásra a világon...

Ebből az összegből valaki telefont vesz vagy új laptopot. Számomra pedig az a pénzkidobás, inkább használom a 6 évvel ezelőtt vásárolt cuccaimat, és arra költöm el a pénzemet, ami valóban leköt. Cigizhetnék is, vagy vehetnék minden héten új ruhát. Egyikkel sem élek.


Ezt választottam.

2020. nov. 11. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekes, hasznos vagy különleges oldal, amit úgy érzel, hogy tényleg követni fognak az emberek, csak akkor erőltesd a hírdetést. Kb az első 100-1000 ember a legnehezebb össze szedni, utána mondjuk csinálsz egy nyereményjátékot vagy valamit és már is növelheted az esélyt, h követőket szerzel.
2020. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3# Az elhatározás már megvolt, és az első követők is. A kérdésem arra irányult, hogy 115 ezer forintból mennyi követő/kedvelő számít jónak.


Egyébként nem szeretném, hogy egy nyereményjátékról legyen ismert az oldal, csak és kizárólag művészet található ott.

2020. nov. 11. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!