Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook bejelentkezésnél a...

Facebook bejelentkezésnél a következő problémát írja ki. Valaki találkozott már ezzel?

Figyelt kérdés

Ezt a funkciót jelenleg nem tudod használni.

A közösség kéretlen tartalmakkal szembeni védelme érdekében korlátozzuk, hogy adott időn belül milyen gyakran tudsz bejegyzéseket közzétenni, hozzászólni, illetve egyéb műveleteket végrehajtani. Később újra megpróbálhatod.


2020. nov. 14. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mostanában naponta találkozom vele, amióta meghackelték a fiókomat. De egyébként lehet, hogy valaki jelentette a fiókod, vagy ha tényleg feltörték, akkor a nevedben osztogatnak meg valamit.

Próbálkozz jelenteni valahogy, vannak olyan űrlapok, ahol lehet jelenteni, ha probléma van. Bár hogy mire jutsz, nem tudom, én lassan két hete nem érek el semmi előrelépést.

2020. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is meghackelték a fiókomat vasárnap, és sehogy sem sikerül visszaszerezni
2020. nov. 14. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen
2020. nov. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!