Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni a facebook profilom?

Figyelt kérdés

Az történt ma velem, hogy kaptam az email címemre egy olyan értesítő üzenetet a facebook-tól, hogy az fb fiókom jelszavának az alaphelyzetbe állítását kérte valaki. Az üzenetben megkérdezték tőlem, hogy én kértem vagy nem. Rámentem arra a lehetőségre, hogy nem én kértem. Akkor egy új jelszavat kellett megadni. Megis adtam egy új jelszót, viszont az új jelszóval már nem enged belépni és a régivel sem. Az fb-n rámentem arra a lehetőségre, hogy elfelejtett jelszó, amivel az volt a problémám, hogy az ezer éves email címememet adta be, és odaakarja elküldeni az azonosító kódot (amit már kb 10 éve nem használok, csak anno azzal regisztráltam be.) De már kb 1-2 éve megadtam az új email címemet, azzal is kell bejelentkeznem, sőt a jelenlegi email címemre kaptam az értesítő üzenetet is. Viszont azonbelül van egy olyan lehetőség, hogyha nem használom már a régi email-omat akkor megadhatok egy újat, ahova elküldik a kódot. Megis adtam a jelenlegi email címemet, viszont ugyanúgy a régi, már nem használt email címemre akarja küldeni.


Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy van rá lehetőség, hogy visszaszerezzem a profilom valahogy? Számámra az a profil nagyon kedves, rengeteg emlékem beszélgetés van benne, ezért is lenne annyira fontos, hogy valahogy hozzáférjek. U.i: telefonszámot nem adtam meg a profilomhoz.


A válaszokat és a segítésget előre is köszönöm!



#facebook, visszaszerzés, jelszó, hacker, online, média, #profil, üzenet, profil, jelszó, elfelejtett, hiba, email cím, #baj, segítség,
2020. nov. 9. 18:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem tudod sajnos. Legközelebb ne használd több helyen ugyan azt a jelszót.
2020. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez egész biztos?
2020. nov. 9. 18:26
 3/29 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatsz a személyid beküldésével, de nincs sok esély rá.
2020. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Ugyanígy jártam
2020. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#4 És mi történt sikerült vissza szerezned a profilod?
2020. nov. 11. 15:23
 6/29 anonim válasza:
Nem sajnos, hiába próbálkoztam mindennel.. Ugye a működő email címet kitörölte és egy olyat hagyott meg amibe már be sem tudok lépni, sőt törölve is lett annyira rég nem használom.. Hiába adtam meg egy új emailt, ahova a bizalmi kapcsolattartós kódokkal küldeniük kellett volna egy emailt, amiben írták, hogy igazoltam magam azóta sem kaptam meg pedig eltelt több mint 3 nap.. Viszont nagyon aggaszt, hogy azóta ma újra megváltoztatták a jelszavam..rettenetesen félek
2020. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6/6 Akkor szerinted feltorhették a fiókodat?
2020. nov. 13. 18:38
 8/29 anonim válasza:
Igen
2020. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
8/8 Nekem baràtaim viszont azt mondták hogy mikor elvesztettem a profilom azota nem volt elerheto a regi profilom. Neked ezzel volt tapasztalatod vagy tapasztaltad azt hogy kitakodtak benne?
2020. nov. 13. 21:27
 10/29 A kérdező kommentje:
Vagyis, de azt mondta pont most, hogy 10 órája volt a régi profilom elérhető.
2020. nov. 13. 21:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!